met bouwweb vind je meer!


 

 

U bent hier:  Home  >  Bouwlexicon  >  Artikelen

Den Haag: subsidie voor dakopbouw nu mogelijk voor hele stad

Eigenaren van portiek- en etagewoningen in Den Haag kunnen vanaf 1 september 2009 een subsidie van maximaal €25.000 aanvragen voor een dakopbouw. Voor de regeling is in totaal een bedrag van € 1 miljoen beschikbaar.

4 sep 2009

Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten de bestaande subsidieregeling voor de wijk Rustenburg Oostbroek toegankelijk te maken voor alle Hagenaars. "Daarmee maken we het makkelijker voor mensen om bij gezinsuitbreiding in hun vertrouwde buurt blijven wonen", aldus wethouder Marnix Norder (Bouwen en Wonen).

Den Haag: subsidie voor dakopbouw nu mogelijk voor hele stad

De dakopbouw is een veel toegepaste optie ter vergroting van de woning. Vooral in de vaak kleinere huizen in vooroorlogse wijken is het een aantrekkelijke oplossing.

Marnix Norder: "Doordat de gemeente het vergroten van woningen met deze regeling vergemakkelijkt, wordt het woningaanbod in wijken straks ook diverser. En daarmee aantrekkelijker voor een breder publiek."

http://www.denhaag.nl

 

 

Gerelateerde begrippen

Artikelen: 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Bouwindex

..... en meer

 


Glasbok - transport van glas

 

 

 

verwijzing op Bouwweb - 25 euro

 

 

 

BouwWeb - de oudste bouwsite van Nederland ('95)
info@bouwweb.nl
copyright © 1995-2011 bouwweb