met bouwweb vind je meer!


 

 

24 augustus 2005

Bouw Brigade Suriname heeft klus geklaard

Onlangs hebben zes jonge enthousiaste bouwvakkers in opleiding uit de regio Dordrecht/Hardinxveld-Giessendam een bijzondere bouwklus in Paramaribo geklaard. Onder leiding van een echte Hollandse leermeester hebben de jongens in drie maanden tijd bouwkundige voorbereidingen gepleegd voor de bouw van woningen en hebben zij een schoolgebouw gerenoveerd en uitgebreid, samen met Surinaamse jongens.

Het project "Bouw Brigade” was een initiatief van de directeur van woningbouwcorporatie Tablis uit Sliedrecht en de directeur van het samenwerkingsverband in Dordrecht. Financiële steun kwam van firma BM van Houwelingen uit Hardinxveld-Giessendam, in het kader van hun 50-jarig bestaan, en het O&O-fonds.
De leerlingen waren afkomstig van de samenwerkingsverbanden van Hardinxveld-Giessendam en Dordrecht en het ROC Da Vinci College. In Suriname is vooral samengewerkt met een schoolvereniging (PCOS).

Gezien de eerste ervaringen ligt het voor de hand dat het project zal worden gecontinueerd. Leerlingen, leermeesters en overige partners zijn erg enthousiast over dit project: de bouwnijverheid heeft zich weer van haar beste kant laten zien!

Donderdagavond 25 augustus worden tijdens een feestelijke bijeenkomst in ’t BouwHuys te Dordrecht de certificaten aan de jongens uitgereikt in aanwezigheid van ouders, vrienden, sponsoren, werkgevers en andere belangstellenden.

De certificaten zullen worden uitgereikt door de heer drs. P.B. van de Geer, hoofd afdeling ministerie van Amerika en Caribisch gebied (ministerie van Buitenlandse Zaken, directie Westelijk Halfrond).

meer informatie: Bouw Brigade Suriname

 

 

*** Naar Nieuwsarchief ***

Nieuws

Uw bericht op bouwweb ?

Aanmelden


Bouwindex

..... en meer

 


AEC info bouwinformatie

 

 

 

 

 

Glasbok - transport van glas

 

 

 

verwijzing op Bouwweb - 25 euro

 

 

 

BouwWeb - de oudste bouwsite van Nederland ('95)
(e) info@bouwweb.nl
copyright © 1995-2012 bouwweb